Ondernemersnetwerk Toeristisch Midden-Limburg
Midden-Limburg wil excelleren in toerisme

Adviesraad

Om ons netwerk slagvaardig te houden hebben we een twaalftal ondernemers en twee consulenten van repectievelijk KHN en de Recron naar voren geschoven die voor overheden en andere instanties kunnen dienen als adviesraad en aanspreekpunt.

Landal De Lommerbergen Beesel Marcel Glaser marcel.glaser@landal.com
Resort Marina Oolderhuuske Roermond Perry Houkes p.houkes@oolderhuuske.nl
Cox & Co Roermond Wim Cox wim@coxenco.com
Drakenrijk Beesel Ton Derks tonderks@billybird.nl
Rederij Cascade Maasbracht David van de Runstraat david@rederijcascade.nl
Hotel Leisure Groep Weert Fred Romeynders fromeynders@higroep.nl
De Leistert Angelique Joosten angelique@leistert.nl
Oetsjpanning de Meuleberg Herkenbosch Karin van Bommel karinvanbommel8@gmail.com
Klimbos Weert Jack Hermans klimbos-weert@kpnmail.nl
All-in Echt / Valdeludo Echt Igor Stel info@allinecht.nl
Event & Leisurepark Fun Beach Panheel Luc van Engelen luc@funbeach.nl
Recron Limburg Ivo Gelsing gelsing@recron.nl
KHN Midden Limburg Christiaan Fijen c.fijen@khn.nl
Limburg Markting Giel Polman giel@limburg.marketing